Дієтолог розповіла, як швидко схуднути після свят без спортзалу

7

Не всі українці можуть собі дозволити заняття в спортзалі. У когось не вистачає коштів на абонемент, комусь не вистачає часу, а кому-то здоров’я. А хтось просто соромиться своєї ваги і боїться займатися в залі. Альо є й інші спосібі розлучитися із зайвими кілограмами.

У цьому запевняє дієтолог-нутриціолог Надія Пахирко. Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Експерт розповіла, можливо схуднути без занять спортом.

На думку Надії, це цілком реально. Вона підкреслила, щоб домогтися 100% результату, потрібно 80% приділити харчуванню і лише 20% спорту.

Як пояснює експерт, без спорту ваше зниження ваги буде трохи повільніше, але все ж буде. І ще один мінус – тіло не буде підтягнутим і пружним.

А вісь якщо продовжувати харчуватися жирною їжею, фастфудом і ходити при цьому в спортзал, то схуднути не вийде. У кращому випадку ви не наберете ще зайвих кіло.

Якщо з якихось причин ви не можете ходити в спортзал, то це зовсім не проблема. Є безліч альтернатив. У першу чергу потрібно збільшити фізичну активність. Гуляйте більше на свіжому повітрі. Робіть зарядку вранці і перед сном.

Поступово збільшуйте навантаження. Наприклад, ви можете почати з 10 присідань, а до кінця місяця робити 100.

Увімкніть на youtube Зумбу, пілатес, йоги для початківців.

Допомагати собі в схудненні, можна навіть займаючись прибиранням по будинку. Приміром, коли миєте посуд, увімкніть улюблену музику і танцюйте. Так процес перестане бути виснажливим для вас. Настрій підніметься і фігурі користь.