Даша Астаф’єва поділилася спокусливим знімком у купальнику (фото)

26

Даша Астаф’єва любити балувати своїх підвіконь вельми відвертими фото.

Відома українська співачка і модель Даша Астаф’єва не соромиться показати себе в купальнику. У неї чудова фігура, якою вона може пишатися. Власне, що вона і робить. Астаф’єва частенько виставляє на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram досить відверті фотографії тільки в одному купальнику, який чудово підкреслює її фігуру.

До речі, Астаф’єва може пишатися не тільки своєю фігурою, але і досягненнями на професійному терені. Вона активно бере участь у різного роду фотоссесиях, знімає нові кліпи і записує пісні. Її репертуар постійно поповнюється новими композиціями, що радує її шанувальників.

На цей раз вона похвалилася своїми знімками з відпочинку. Для виходу на пляж вона вибрала чорного кольору купальник.

Нову публікацію вона доповнила вельми інтригуючою підписом.

“Хто зібрався на риболовлю, на вечерю, до моря і місто, і все проспав, тією я! Альо, встиг зробити важливу справу. І навіть два😂”, – написала артистка.

Варто сказати, що прихильники залишилися в захваті від такого образу співачки і засипали її компліментами.

“З самого дитинства дивлюся твої такі фото ,ти тільки краще стала 🌋, Нарешті відпочити трошки можна, Сфоткаться і засмагнути😹😹😹👍🎩,
Я пам пам’ятаю вас від туди і пісню солдатів…пам’ять пам’ятаю хітом була…з Новим Роком та Різдвом вас…😇😘, Дашенька лайкнув, як ти і просила) 👌, Правильно! Висипайся, відпочивай ❤️”, – написали віддані шанувальники.