Чи підходить європейським жінкам корейська косметика?

353

Південна Корея і Японія – одні зі світових лідерів галузі наукових технологій не тільки в медицині, але і в б’юті-індустрії. Косметика з цих країн стрімко увійшла в моду в усьому світі, і ми – не виняток. Європейським жінкам імпонує наявність в ній натуральних інгредієнтів, іноді незвичайних для європейської косметики, поєднання традиційних національних рецептів з найсучаснішими технологіями. Витончена і стильна упаковка теж дуже приваблює.

Засоби представлені в широкому асортименті і за адекватними цінами, але чи підходять вони для європейських жінок?

Основні тенденції азіатського догляду за шкірою

Останнім часом знаменитий 10-ступінчастий ритуал догляду за шкірою піддається критиці навіть в самій Кореї. Деякі дерматологи сумніваються в тому, що наносити одне за іншим 10 засобів, в кожному з яких міститься як мінімум по 10, а то і по 20-30 інгредієнтів, нерозумно.

На сьогоднішній день кореянки більше часу приділяють роботі та просуванню по кар’єрних сходах, в зв’язку з чим зростає популярність тренда на skip-care, який має на увазі використання мінімалістичного набору засобів по догляду і застосування smart-продуктів. За рахунок своєї багатофункціональності вони дозволяють скоротити час, які жінки витрачають на ритуал по догляду.

Серед кореянок популярні багатофункціональні засоби, які можна використовувати і на чутливій шкірі навколо очей, і на шкірі всього особи. Подібні емульсії проникають глибоко в епідерміс і швидко повертають шкірі еластичність, скорочують зморшки. Одним словом, в таких продуктах часто об’єднуються функції високоефективної сироватки і крему.

Однак європейцям краще наносити засоби в два-три тонких шари, оскільки їх шкіра трохи тонша. Якщо наносити продукт таким чином, він вбирається, не викликаючи роздратування, а також глибше проникає в шкіру і надає більший ефект. Але найважливіше, що волога надійніше зберігається в епідермісі, за рахунок чого шкіра виглядає значно молодшою і набуває гладку текстуру. Але при виборі азіатської косметики потрібно враховувати індивідуальні особливості шкіри кожної окремо взятої людини.

Наприклад, людям з чутливою шкірою, схильною до подразнення, не варто використовувати пілінги або сироватки високою концентрацією кислот. При цьому подібні засоби широко представлені в асортименті корейської косметики, оскільки відмінно себе проявляють при нанесенні на більш щільну шкіру азіатського типу. У той же час жителі Кореї – великі шанувальники зволоження, тому їх емульсії і креми прекрасно підходять і для чутливої ​​шкіри.

Але в цілому азіатський косметичний ринок дуже різноманітний, що дозволяє кожному знайти для себе ідеальний засіб.