Бюст Тіни Кароль ледь не випав з глибокого декольте під час фотосесії

9

Популярна українська співачка Тіна Кароль є справжньою улюбленицею публіки. Зірка радує шанувальників не тільки новою музикою або відео, але також часто з’єднання являється у різних телешоу як провідної або журі.

Так, зокрема, в 2019 році вона була спершу одним з тренерів шоу “Голос”, а потім стала провідною gold room на шоу “Танці з зірками”. Шанувальники люблять Тіну Кароль за пронизливі композиції, в яких кожен впізнає себе, а також світлу енергетику, яку випромінює співачка під час кожної своєї появи на публіці.

Нещодавно на телебаченні показали новорічний концерт артистки під назвою “Різдвяні історії з Тіною Кароль”. У зйомках шоу взяло участь більшість найбільш популярних українських зірок.

Сьогодні, 13 січня, Тіна Кароль опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому співачка зображена лежить на підлозі в фотостудії, а отже ракурс був узятий зверху над артисткою. Тіна на фото постала перед глядачами у вельми спокусливій образі. Артистка одягла чорні капронові колготки і сукні з високими розрізами прямо до стегон. Верх сукні виглядає, як майка, так що пишний бюст Тіни Кароль можна добре розглянути, особливо з такого ракурсу.