Анфіса Чехова показала спокусливу фігуру в сексуальному купальнику

52

Анфіса Чехова вирішила знову порадувати своїх шанувальників відвертими фото. Зокрема, вона виклала у своєму Instagram серію знімків, на яких позує в красивому бікіні і демонструє свої спокусливі форми.

«Той випадок, коли купила самий сексуальний купальник у своєму житті… а літо несподівано відключілі. Альо бажання вигуляти купальник так велике, що ти ідеш у гарний закритий басейн», — підписала кадр Чехова.

Природно, фотографія швидко набрала величезна кількість лайків та коментарів. Шанувальники захоплюються формами Анфіси і просять її частіше виставляти такі знімки. Від фігури Чехової в захваті не тільки чоловіки, але і жінки, які считают форми Анфіси ідеальними.

Нагадаємо, що за останні три роки Анфіса схудла на 30 кілограмів. Чехова довгий час страждала від зайвої ваги і ніяк не могла його скинути, але змогла нарешті позбавитися від ненависних кілограмів. Артистка відмовилася від цукру і мучного, а також постійно займається йогою. Тепер вона повністю задоволена своїм тілом і без якого-небудь сорому позує в бікіні і демонструє свої форми.