Альона Омаргалієва показала спокусливу фігуру в новому кліпі

365

Барвисті пейзажі індонезійських островів, історія закоханих, відносини які перевірені часом і почуттями, і фірмове звучання – R’n’B-дуету TamerlanAlena представляють новий кліп на пісню “Рано”.

Жіночна краса і привабливість Альони і благородна мужність Тамерлана у творчому тандемі створюють магнетичну атмосферу в кліпі, наповненому барвами природи, сонцем і хвилями романтичного настрою.

Цього разу TamerlanAlena, які є співавторами синглу, вирішили виступити і в ролі творців відео. У кліпі Alena проникливо співає в оточенні мальовничої природи островів, демонструє свою спокусливу і підтягнуту фігуру в відкритому басейні під дощем, а Tamerlan читає реп біля старовинних мегалітів-пам’яток, впевнено крокуючи по краю прірви, вітаючи океан. У фіналі пара ніжно зустрічає один одного на тлі неймовірного заходу.

“Ми максимально спробували передати умиротворений і одночасно ритмічний настрій пісні” Рано” в новому кліпі. Так надихнулися красою індонезійської природи, що питання де саме знімати кліп було вирішено відразу. Жодна інша місцевість не підкреслила б романтичність і настрій цієї пісні краще обраної. Ці барви, які повністю заповнюють свідомість! Неймовірна природа! Все виходило красиво з першого дубля! Сподіваємося, нам вдалося передати атмосферу і красу в кадрі, яка була на зйомках і глядачі також перенесуться разом з нами в ці вражаючі пейзажі і переймуться піснею і кліпом “, – розповіли TamerlanAlena.

Презентований раніше сингл “Рано” впевнено зайняв своє місце в ефірах радіостанцій і на репіті в списках відтворення слухачів. Цікаво, що емоційність сюжету пісні автор слів Tamerlan передав через народний фольклор – українські прислів’я та приказки, які разом з модною мелодією синглу, написаної Alena, придбали в тексті сучасне звучання і трендовість.

Восени 2019 року TamerlanAlena відсвяткую 10-річчя своєї творчості великим сольним концертом в Києві, де прозвучать усі хіти артистів, а також прем’єри.