8 способів дізнатися на першому побаченні, чи є у вас майбутнє

616

Перше побачення завжди хвилююче. Що чекає вас попереду? Справжня любов або чергове розчарування? Чи будуть ці відносини тривалими і щасливими? Завдяки ряду ознак можна визначити чи є у вас майбутнє.

1. Нуль уваги

Перше побачення передбачає спілкування, діалог, щоб взнати один одного ближче. Якщо замість цього ваш партнер із захопленням дивиться матч в спорт-барі, або ж постійно гортає щось в телефоні і пропускає ваші питання повз вуха, то, швидше за все, вам не по дорозі. Можливо для нього це побачення “для галочки” і будувати серйозні стосунки зараз не входить в його плани.

2. Про себе

Базіка – знахідка для шпигуна. І якщо ваш партнер розповів вам про своє життя все, починаючи з першого дитячого спогади, закінчуючи тим, що він їв сьогодні на обід, то будьте готові, що такі детальні розповіді вам доведеться слухати протягом усіх ваших відносин. І все б нічого, захопившись своєю розповіддю, така людина мало звертає уваги на те, що відбувається. Але слухати він не любить. І не буде.

3. Вимогливість

У розмові вашого партнера часто проскакує слово “повинен” і він шалено вимогливий до всіх і до всього: починаючи від відтінку серветок на столику, закінчуючи компетенцією офіціанта? Будьте впевнені, що рано чи пізно список вимог пред’являть і вам, і позбудуться вас без жодного жалю, якщо ви не будете йому відповідати.

4. Про колишнього партнера

На побачення ви швидше за все прийшли поговорити про себе, про нового знайомого і, можливо, про спільне майбутнє. Дуже сильно в такий момент збиває з пантелику розповідь вашого партнера про його колишню кохану і те, яка вона була хороша, як він за нею скучив і як ви на неї схожі. У кожного буває шалене кохання, яке складно забути, але ви впевнені, що хочете, щоб у ваших відносинах неминуче був присутній хтось третій?

5. Ненависть

На першому ж побаченні, вам розповіли, як ненавидять свою роботу, сусідів, батьків, друзів і т.д.? Схоже у людини занадто багато ненависті накопичилося і рано чи пізно він почне вихлюпувати її на вас. Ненависть для нього – найміцніше, важливе, а головне – чисте почуття, від якого він навряд чи захоче позбутися.

6. Домашні тварини

Якщо під час бесіди з’ясувалося, що ваш партнер ненавидить домашніх тварин, то не варто сподіватися, що з часом він переборе себе і полюбить вашу кішку або собаку. Швидше за все, одного разу він поставить вас перед вибором: або я, або домашня тварина.

7. “Тобі весело?”

І ще мільйон подібних питань, які будуть задаватися тобі зі швидкістю одне питання на годину. Він може бути гіперввічливим, послужливим і приємним у спілкуванні. Але його надмірне бажання догодити вам може бути ознакою низької самооцінки. Ви точно готові протягом усіх ваших відносин переконувати партнера, що він прекрасний, і заспокоювати, якщо у нього трапиться істерика?

8. Хам

Він хамить всім оточуючим з приводу і без, але з вами залишається люб’язний? Швидше за все ваша винятковість пов’язана з банальною ввічливістю і не далі, як після третього побачення, він вирішить, що ви вже достатньо знайомі, щоб і з вами спілкуватися в такій неприємній манері.