8 продуктів, які краще не їсти взимку

2

І причина не тільки в тому, що ці продукти в зимовий період коштують невиправдано дорого, але і в тому, що користі організму практично не приносять.

Більш того, деякі несезонні продукти можуть стати причиною зниження імунітету, так як організм не може їх адекватно засвоювати.

1. Томати
Яскраві і пружні помідори на прилавках взимку виглядають апетитно, але смак у них абсолютно пластмасовий. Вітамінів в цих плодах мізерно мало, а вісь ціна їх дуже висока. Якщо ви сумуєте за томатним смаком, купіть краще сік або використовуйте заготовки на зиму з власного льоху.

2. Кавун
Зараз продавці виконають будь-яку примху і привезуть свіжий кавун навіть у зимову холоднечу. Правда, за неймовірно завищеними цінами. До того ж, щоб довезти ягоди з далеких країн, де вони в цей час ростуть, можна тільки гарненько присмачивши плоди консервантами. У підсумку – небезпечний продукт за всі гроші світу. Краще наступним влітку заморозьте кавун самостійно.

3. Кукурудза
Кукурудза взимку на ринках і в магазинах – це розморожені заготовки з літа. На смак такі качани дуже жорсткі і порожні, а корисних речовин у них немає. Хороша альтернатива – консервована кукурудза, в зимовий період вона допоможе врятувати ваші рецепти.

4. Стручкова квасоля
Стручкова квасоля має дуже ніжний смак, вона дуже корисна. Альо тільки в сезон. Квасоля заморожена позбавлена цих якостей – за смаком ви отримаєте волокнисту жорстку структуру. Згідно східній медицині, квасоля, як і інші бобові, відноситься до категорії охолоджуючих продуктів, і взимку її не слід.

5. Персики
Зима для персиків не сезон, і часто фрукти, представлені в цю пору року на наших прилавках несмачні з водянистою структурою. Для приготування десертів можна сміливо використовувати консервовані плоди.

6. Полуниця
Свіжа полуниця у вільному продаж взимку – заморські фрукти, які везуться здалеку. До нас приходять він пом’ятими, водянистими і сумнівного складу. Заморожені фрукти в цьому плані набагато безпечніше.

7. Цукор
Бажання з’єднання їсти десерт в холодну погоду – закономірно, організму потрібна енергія для додаткового обігріву. Альо підвищене споживання цукру знижує імунітет, через що ласуні частіше хворіють. Використовуйте альтернативу – кленовий сироп, мед.

8. Кайенский перець
Кайенский перець багато застосовують для того, щоб прочистити дихальні шляхи і закладений ніс. Альо цею продукт подразнює запалені слизові оболонки і підсилює їх набряки. Для цих цілей краще використовувати корінь імбиру: він знімає нудоту і заспокоює шлунок, а теплий імбирний чай зігріває в зимові морози.
Контракти